Budapesti kannibál: a Farkasréti temetőben ásta ki a holttesteket S. Zsolt, majd hazavitte az emberi maradványokat
Újabb részletek derültek ki a budapesti kannibálról. A beteghordozóként dolgozó férfi, nemcsak munkahelye patológiájáról lopott emberi szívet, hanem a temetőben is kiásta az elhunytakat, majd magával vitte a földi maradványokat. S...