Rettegnek a 11. kerületiek: újra szabadon garázdálkodik a férfi, aki a villamos elé lökdösi az embereket
Szabadlábon van, és a helyiek szerint újra az utcán terrorizálja a járókelőket az a férfi, aki januárban két embert is a villamos elé próbált lökni Albertfalván. Bár a rendőrség lezárta a nyomozást, a környéken élők újabb támadásoktól tartanak, ráadásul az áldozatok felháborító választ kaptak a hatóságoktól. Sokkoló pillanatok a megállóban Az egyik eset még januárban történt, este hat óra körül történt a 11. kerületben. Az egyik áldozat, Dániel épp egy üzletből lépett ki, amikor az albertfalvai villamosmegálló peronján meglátott egy dülöngélő férfit. Hogy elkerülje a konfliktust, megpróbált elsétálni mellette, de a támadó váratlanul rárontott. „Váratlanul felém fordult, aztán taszított rajtam […]
