Budapesti kannibál: a Farkasréti temetőben ásta ki a holttesteket S. Zsolt, majd hazavitte az emberi maradványokat
Újabb részletek derültek ki a budapesti kannibálról. A beteghordozóként dolgozó férfi, nemcsak munkahelye patológiájáról lopott emberi szívet, hanem a temetőben is kiásta az elhunytakat, majd magával vitte a földi maradványokat. Saját bevallása szerint emberi szívet evett. A férfit napokkal ezelőtt fogták el a 2. kerületben Emberi testrészeket tárolt Amint arról beszámoltunk, a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda Életvédelmi Osztálya egy lakossági bejelentés után csapott le a Budai Irgalmasrendi Kórház beteghordójára június 17-én. A bejelentő szerint a férfi otthonában emberi testrészeket tárolt. Mint kiderült, a gyanú sajnos megalapozott volt: a férfi valóságos horrorgyűjteményt halmozott fel. A lakásában preparált emberi arc, arcbőr, […]
